Filmowiec przyrody i biolog terenowy Dan O’Neill na planie GIGANTÓW

Spread the love

Machać wokół 20-stopowego anakondy to niesamowity dzień w pracy.

Z tego artykułu dowiesz się:

1) Co było celem twórczości filmowej dotyczącej dzikiej przyrody w serialu GIANTS?
2) Jakie były najważniejsze momenty z serii GIANTS, jakie Dan O’Neill podzielił się z nami?
3) Jakie jest unikalne połączenie ekscytacji, nauki i treści naukowych w programie GIANTS, zdaniem O’Neilla?
4) Jakie porady Dan O’Neill udziela osobom pragnącym zostać twórcami filmów o dzikiej przyrodzie?
5) Jakie są sugestie O’Neilla co do nauki filmu lub biologii w celu osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie?

Twórczość filmowa dotycząca dzikiej przyrody to założenie najbardziej ekscytujących dziedzin w telewizji, jak niedawno doświadczył odkrywca Dan O’Neill podczas kręcenia nowego serialu GIANTS na antenie Curiosity. O’Neill wyrusza na przygody w dziczy, by spotkać się z największymi współcześnie żyjącymi istotami i porównać je do historycznych gigantów, takich jak rekiny, słonie, lwy, słonie morskie i 6-metrowa (20-stopowa) anakonda, co szczególnie zapadło mu w pamięć.

Dogoniliśmy O’Neilla, aby dowiedzieć się, jak został odkrywcą, prezenterem i twórcą filmowym o dzikiej przyrodzie oraz porozmawiać o jego roli jako przedstawiciela społeczności LGBTQ w tej dziedzinie, czego sam pragnął doświadczyć na własne oczy w telewizji, gdy jeszcze był dzieckiem. Zapytaliśmy go o jego podróż oraz zaangażowanie w GIANTS, a on podzielił się z nami najważniejszymi momentami z serii. O’Neill podkreślił również unikalne połączenie ekscytacji, nauki i treści naukowych, które tworzą nieodzowną całość tego programu. Wyjaśnił, jak ważne jest dążenie do spełniania marzeń jako członek społeczności LGBTQ, mając nadzieję na zainspirowanie innych o podobnych aspiracjach.

Na koniec, O’Neill udzielił porad osobom pragnącym zostać twórcami filmów o dzikiej przyrodzie, zachęcając ich, by nigdy się nie poddawali, całkowicie zanurzali się w opowieściach związanych z naturą oraz nawiązywali kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przypomniał również o konieczności rozważenia studiowania filmu lub biologii, by osiągnąć sukces w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz