Nowy zwiastun Prehistoric Planet 2 przedstawiający epickie nowe gatunki dinozaurów

Spread the love

Z tego artykułu dowiesz się:

1) Kiedy powróci drugi sezon Prehistorycznej Planety?
2) Jakie nowe gatunki dinozaurów będą występować w drugim sezonie?
3) Kto ujawnił te informacje i kiedy?
4) Jakie siedliska będą eksplorowane w drugim sezonie?
5) Które dinozaury powrócą z pierwszego sezonu?
6) Kto będzie doradcą naukowym programu w drugim sezonie?
7) Kiedy będzie miała miejsce premiera drugiego sezonu?
8) Jakie dodatkowe treści dostępne dla fanów będą się pojawiać?

„Odkryj nieznane gatunki dinozaurów w trzymającej w napięciu serii drugiego sezonu Prehistorycznej Planety”

Sezon drugi Prehistorycznego Planety powraca i będzie obejmować jeszcze nieznane gatunki dinozaurów w trzymającej w napięciu pięcioczęściowej serii. Ostatnio wydany zwiastun całego drugiego sezonu prezentuje te nowe twarze, w tym długokosisty sauropod Isisaurus i groźnego, pióropuszego łowcę o nazwie Pectinodon.

„Powrót na Prehistoryczną Planetę – premiera drugiego sezonu już 22 maja!”

Pomimo wyzwania tworzenia realistycznych dokumentów o wymarłych dinozaurach, Apple TV+ zdołało zebrać zespół naukowców, artystów, animatorów, producentów i Davida Attenborougha, by stworzyć tę niezwykle oczekiwaną serię. Po pozytywnych recenzjach ogłoszono, że Prehistoryczna Planeta wróci na drugi sezon, który rozpocznie się 22 maja. Sezon będzie eksplorował nowe siedliska, gatunki i dramat dinozaurów. W zwiastunie można zobaczyć sceny z wulkanów w Indiach, bagnisk Madagaskaru, głębin oceanów w pobliżu Ameryki Północnej i wiele więcej.

Nowe dinozaury i powrót ulubieńców: zapowiedź drugiego sezonu serii o dinozaurach z udziałem MOSASAURUSA i gigantycznego Beelzebufo

Nowe dinozaury występujące w drugim sezonie to Isisaurus i Pectinodon, a ulubieńcy fanów z pierwszego sezonu, Quetzalcoatlus i Beelzebufo, także powrócą. Oprócz ukazywania życia dinozaurów w nowy i nieoczekiwany sposób, seria będzie obejmować drapieżnika wodnego o nazwie Mosasaurus i gigantycznego Beelzebufo. Doradca naukowy programu, Darren Naish, oraz kompozytor Hans Zimmer powrócą na drugi sezon.

Dodaj komentarz